tlač
24. ročník (2004) > fotografie (1 - 20)
Minister kultúry Rudolf Chmel s veselým príhovorom na slávnostnom otvorení. Publikum na otvorení 24. festivalu humoru Kremnické gagy 2004.
Primátor mesta Kremnica Miroslav Nárožný pripíjal pivom Topvar. Slávni humoristi, akademici a hostia na otvorení 24. festivalu humoru.
Slávnostný sľub predniesol dramaturg festivalu Stano Radič. Od začiatku až do konca festivalu bolo v Kremnici veselo.
O príjemnú pohodu sa postarala aj folková formácia M.E.L.L. z Rimavskej Soboty. Folkových pesničkárov reprezentoval aj Ivo Weis z Bratislavy.
Edo Klena – folkový spevák z Prešova obohatil festival svojou tvorbou. Festival navštívil a pozdravil aj živý symbol gagu – Charlie Chaplin.
Hudobná skupina Prameň z Banskej Bystrice vítala návštevníkov festivalu. Festival sa konal v centre Kremnice, na Štefánikovom námestí bola Letná scéna.
Hudobníci z domácej formácie Regiment instrument navodili príjemnú atmosféru. SME na Kremnických gagoch – mladé „húsatká“ rozdávali divákom festivalové noviny.
Vlado Kulíšek z Trenčína ako maskot festivalu Kremnické gagy 2004. Akademici R. Vykysalý, A. Gerič, I. Kováč a J. Valter hodnotili humoristické produkcie.
Mímovia Miroslav Kasprzyk a Vlado Kulíšek pri výmene skúseností. K dobrej nálade patrilo i posedenie vo vinotéke manželov Varhaňovských.
DS Minetrdlo Partizánska Ľupča uviedlo skvelú paródiu na rozprávku Mudry Maťko a hlupáci. Divadlo ATĎ zo Žiaru n/Hronom s pohybovo-tanečným predstavením Vtáci.
ďalej >>