tlač
25. ročník (2005) > TOP produkcie
TOP produkcie
Predpredaj lístkov na TOP programy a permanentiek na ostatné produkcie:
Informačné centrum mesta Kremnica, Štefánikovo nám. 35/44
Otváracie hodiny:
pondelok – piatok 08:00 – 17:00, sobota – nedeľa 09:00 – 14:00
Tel.: 045- 6744 388, tel./fax: 045 6742 856, e-mail: infocentrum@kremnica.sk

Piatok 26. augusta
17:00 STREDOSLOVÁCI premiéra Kino Partizán
Verejná nahrávka zábavnej relácie Slovenského rozhlasu, štúdia Banská Bystrica, ktorú pred viac ako rokom založili a spolu moderovali humoristi Stano Radič a Ján Snopko. Agentúra NEO pozvala do septembrového vydania glosátorku Oľgu Feldekovú a hudobníka Mariána Čekovského.
Vstupné: predpredaj 90 Sk; v deň vystúpenia: 120 Sk

22:00 BIANCA BRASELLI, dáma s dvoma hlavami – Teatro Tatro Šapitó Štefan. nám.
Divadlo hromových úžasov a vzácnych nemožností. Príbeh o snoch a túžbach občana Celerína Počuchova v magickom panoptiku cirkusového riaditeľa Giacoma oživuje zabudnuté tradície kočovného komediantstva, potulného herectva a mámenia. Veselé ľudové divadlo prešpikované cirkusovými číslami (hovoriaci pes, vrhač nožov, levitujúci ľudia, hypnóza, klaunské výstupy...), množstvom gagov a ponukou kvalitného vína.
Pozn.: KAPACITA HĽADISKA VEĽMI OBMEDZENÁ!!!
Od 12 rokov!
Repríza v sobotu o 22:00 hod
Vstupné: predpredaj 120 Sk; v deň vystúpenia: 150 Sk

Sobota 27. augusta
13:00 KRONIKA KOMIKA – Radošinské naivné divadlo Kino Partizán
Kabaretná hra s pesničkami a úryvkami chýrnych hier RND, v ktorej dominuje autor a režisér Stanislav Štepka obklopený svojimi najbližšími priateľmi a veselými zážitkami.
Pozn.: KAPACITA HĽADISKA OBMEDZENÁ!!!*
Vstupné: predpredaj 200 Sk; v deň vystúpenia: 250 Sk

15:00 25. S.R.O. – E. Vacvalová, M. Lasica, M. Markovič, M. Geišberg, O. Feldeková, S. Dančiak Nádvorie – Vinotéka Varhaňovský
Populárne glosovanie aktuálnych spoločenských a politických tém podľa vzoru 7 s.r.o. TV Markíza pod taktovkou Eleny Vacvalovej. Zábavný program zostavený špeciálne pre 25. KG s poprednými humoristami a pesničkami Mariána Geišberga.
Pozn.: KAPACITA HĽADISKA OBMEDZENÁ!!!*
Vstupné: predpredaj 200 Sk; v deň vystúpenia: 250 Sk

17:30 SHIRLEY VALENTINE, alebo bláznivý útek do krajiny za stenou Zuzana Krónerová & Café Teatre Černá labuť Praha Kino Partizán
Unavená manželka a matka dvoch neznesiteľných dospelých detí sa rozhodne nechať rodinu jej osudu a odíde s priateľkou na dovolenku do Grécka. Tam prežije kvalitný sexuálny vzťah a odmietne sa vrátiť domov. Komédia pre jednu herečku od Williho Russella v bravúrnom výkone Zuzany Krónerovej je vhodná najmä pre ženy stredného veku a ich manželov.
Účinkovanie na festivale finančne podporilo Hlavné mesto Praha
Od 15 rokov!
Vstupné: predpredaj 120 Sk; v deň vystúpenia:150 Sk

18:00 SORRY, alebo Markovič za mrežami – Slovenské tieňové divadlo, eŠ 77 Bratislava Mestské kultúrne stredisko
Nová kabaretná hra s pesničkami. Milan Markovič sa ocitol v "base". Jeho pobyt v tomto zariadení je pre neho novou inšpiráciou. Znepríjemní mu ho manželka, či bachar, rozptýli ho spoluväzeň ale i jeho dcéra či matka. Vzniká mnoho komických a neskutočných situácií. Okrem iného odhaľuje zákulisie svojich predošlých programov! Účinkujú: Milan Markovič, Rasťo Piško a Judita Hansman.
Pozn.: KAPACITA HĽADISKA VEĽMI OBMEDZENÁ!!!*
Vstupné: predpredaj 120 Sk; v deň vystúpenia:150 Sk

19:30 TY, KTERÝ LYŽUJEŠ – Bílé divadlo Ostrava – Hosť ČR Nádvorie – Vinotéka Biely bocian
Výjavy z čiernobieleho sveta lyžiarov podľa M. Velíška. Šesť nahých chlapov na lyžiach a dámske komorné kvarteto v grotesknej skratke absurdity života. Najprv šok, potom uľavujúci čierny smiech, neskôr katarzný mráz v chrbte. Žiadna exhibícia, ani snobská špekulácia či podkladanie sa, všetko má svoje presné dávkovanie i vyznenie. Predstavenie, ktoré obišlo niekoľko medzinárodných festivalov a hralo sa takmer po celej Európe.
Pozn.: KAPACITA HĽADISKA OBMEDZENÁ!!!*
Od 18 rokov!
Vstupné: predpredaj 120 Sk; v deň vystúpenia:150 Sk

Nedeľa 28. augusta
12:00 POHÁR IMPROVIZÁCIE – Min. 8 súťažných družstiev, moderuje Milan Markovič Nádvorie – Vinotéka Biely bocian
Tradičnú súťaž v improvizácii trojčlenných družstiev na danú tému hodnotí odborná porota zložená z členov Akadémie humoru Slovenska. Prvé kolo s prípravou 24 hodín, ďalšie kolá play-off. Víťaz získa Zlatého gunára.
Pozn.: KAPACITA HĽADISKA OBMEDZENÁ!!!*
Vstupné: predpredaj 80 Sk; v deň vystúpenia:100 Sk

15:00 VESELÁ JE TRÁVA – Futbalová show humoristov a hviezd Futbalový štadión
Pomerne priateľské futbalové stretnutie: GAGTEAM versus KREMNICA vymyslel a začal pripravovať Stano Radič. Okrem humoristov prítomných na festivale účasť v tíme hviezd prisľúbili Robo Beňo, Peter Cvik, Ibrahim Maiga, bratia Šatanovci a ďalší. Komentujú S. Pavlík a R. Slanina. Výťažok zo vstupného pôjde na charitatívne účely, čo je jediný vážne myslený prvok celého podujatia.
Pozn.: KAPACITA HĽADISKA NEOBMEDZENÁ!!!*
Od 2 rokov!
Vstupné: v deň vystúpenia: 50 Sk

* V prípade veľkého záujmu sa repríza neuskutoční!!!